Jozefinki Muzykanckie 2016

You must have the Adobe Flash Player installed to view this player.
„Co słychać wśród Podhalan” od 7 kwietnia 2017 roku. Drukuj Email
nowe-logo

Zebranie ZG ZPPA, Prezesów i Dyrektorów

Zarząd Główny Związku Podhalan w Północnej Ameryce serdecznie zaprasza na zebranie wszystkich Prezesów i Dyrektorów, które odbędzie się

w piątek 7 kwietnia 2017 r. o godzinie 7: 30 wieczorem

w siedzibie Związku Podhalan przy 4808 S. Archer Ave Chicago.

Podczas zebrania w ogrodzie Domu Podhalan, gdzie znajduje się "Tablica Smoleńska", odbędzie się krótki:

"WIECZÓR PAMIĘCI"

Poświęcony ofiarom KATYNIA i ofiarom katastrofy "smoleńskiej".

Prosimy abyście ubrali stroje góralskie - oczywiście, kto z Was może i chce.

Po krótkim apelu, przystąpimy do naszych regularnych obrad związkowych.

Prosimy wszystkich Prezesów i Dyrektorów o obecność i punktualność.

Z góralskim pozdrowieniem

Sekretarz Generalny Helena Studencka

Prezes Józef Cikowski

wzor

Droga Krzyżowa

2016-04-droga krzyzowa 30

Związek Podhalan w Północnej Ameryce, parafia Św. Alberta Wielkiego w Burbank oraz Parafia St. Louis de Montfort w Oak Lawn zapraszają wszystkich do udziału Drodze Krzyżowej. Po raz pierwszy w tych okolicach Droga Krzyżówa będzie w sobotę 8 kwietnia br. i rozpocznie się o godz. 6: 30 wieczorem na parkingu przy kościele św. Louis de Montfort (Ridgeland Ave. obok Joe and Frank Market)

To piękne nabożeństwo pasyjne zakończymy uroczyście w kościele św. Alberta Mszą Świętą. Bardzo prosimy o przyniesienie ze sobą lampionów, świec lub pochodni.

Zapraszają i informują księża danych parafii: ks. Mariusz Nawalaniec, ks. Lesław Prebendowski, ks. Wojciech Oleksy ks. James Beath. 

 

Koszyczek Wielkanocny 2017

2016-04-koszyczek wielkanocny biskup

Radio “Na Góralską Nutę” wraz z Kołem Nr 40 Biały Dunajec im. Andrzeja Skupnia-Florka serdecznie zaprasza na Konkurs Koszyczka Wielkanocnego.

Jak co roku na organizatorzy zapraszają wszystkie polonijne dzieci z rodzicami lub opiekunami na poświęcenie Darów Bożych w Sobotę Wielkanocną 15 kwietnia 2017 roku na godz. 1: 30 po południu do Domu Podhalan.

Jest to już 27-my Konkurs Koszyczka Wielkanocnego, podczas, którego wszystkie dzieci i goście zapoznają się polskimi tradycjami wielkanocnymi.

Organizatorzy oraz Sponsorzy przygotowali wiele nagród i niespodzianek dla dzieci.

Najpiękniej i najciekawiej udekorowane Koszyczki Wielkanocne będą nagrodzone.

W tym roku uroczystego poświęcenia dokona jego ekscelencja ks. bp. Andrzej Wypych oraz kapelan Zarządu Głównego ZPPA o. Jacek Palica.

W czasie trwania Koszyczka Wielkanocnego pani Joanna Tkacz pokarze dzieciom technikę zrobienia pisanek. Można będzie również podziwiać małe owieczki i Bacówkę Wojciecha Jędrola. Będzie to wspaniała okazja do utrwalenia tego na pamiątkowej fotografii.

Sponsorzy konkursu: Polsko-Słowiańska Federalna Unia Kredytowa, Konsulat RP w Chicago, Związek Podhalan w Północnej Ameryce, Koło Biały Dunajec, Dom Podhalan, Handzel Assosiate, EJ Deli, Redyk Travel, Forest View Bakery, F&W Business Solutions, Olimpia Bakery, Kołatek Bakery, Shop & Save Market, Zofia’s Sweet Tables, Witek Bakery.

Rodzicu zachowaj stare dobre tradycje świąteczne przekazując je swoim dzieciom.

Jeszcze raz zapraszają Radio Na Góralską Nutę oraz Koło Nr 40 Biały Dunajec.

wzor

„Bal charytatywny Królowej ZPPA“

Królowa ZPPA Sylvia Kozielec serdecznie zaprasza na „Bal Królowej”, który odbędzie się w sobotę 22 kwietnia 2017 r. w Domu Podhalan 4808 S. Archer Ave.

Rozpoczęcie o godz. 6: 00 wieczorem. W programie występ artystyczny Zespołu "Siumni" i "Gronik”. Loteria fantowa oraz wiele niespodzianek. Do tańca przygrywać będzie zespół "Kumaraci" i góralska kapela. Donacja $ 25 od osoby. Mile widziane stroje regionalne. Dochód z Balu przeznaczony na cele charytatywne. Zwracam się z prośbą do Kół, biznesów i osób prywatnych o sponsorstwo.

Po informację i rezerwację proszę dzwonić: (708) 674 2773 / Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

Serdecznie zaprasza Sylvia Kozielec Królowa ZPPA na rok 2016/17.

article_separator

Wybór Zbójnika Roku 2017/2018.

Komitet Imprez przy Związku Podhalan w Ameryce Północnej serdecznie zaprasza Podhalan oraz całą Polonię na coroczną imprezę, jaką jest „Wybór Zbójnika Roku ZPPA” w niedzielę 23 kwietnia 2017r. Rozpoczęcie o godz. 3: 00 po południu w Domu Podhalan 4808 S Archer Ave, Chicago.

Przewidzianych jest wiele atrakcji i niespodzianek.

Konkurs zostanie przeprowadzony w trzech kategoriach:

1). Wybór „Honielnika” wiek do 12 lat.

2). Wybór „Kandydata na Zbójnika” od 13 lat do 17 lat.

3). Wybór „Zbójnika Roku” od 18 lat.

article_separator

Jubileusz 30-lecia Koło Nr 45 Poronin im. Zofii Gracy

2017-03- logo poronin

Koło Nr. 45 Poronin im. Zofii Gracy w sobotę 29 kwietnia br. obchodzić będzie piękny Jubileusz 30-lecia istnienia tu na ziemi amerykańskiej. Jako jego członkowie, górale z podhalańskiej miejscowości Poronin, jesteśmy dumni z tego, że ludzie wywodzący się z naszych stron z pięknego Podhala z Polski, już od 30 lat tu w ojczyźnie Waszyngtona, gdzie przyszło nam dziś żyć i pracować, mamy swoją organizację, swoje Koło Poronin przy Związku Podhalan w Ameryce. Wypada nam odpowiednio uczcić ten Jubileusz, pragniemy się spotkać ze wszystkimi Poronianami oraz braćmi góralami z całego Podhala, którzy są nam przyjaźni i dobrze nam życzą, najpierw na uroczystej mszy świętej w kościele św. Daniela, następnie na jubileuszowym bankiecie w Domu Podhalan. Planujemy również wydać Pamiętnik z tej okazji. Będzie nam bardzo miło i zachowamy naszą wdzięczność dla tych wszystkich, którzy będą uczestniczyć wraz z nami w tych wydarzeniach. Potrzebujemy, więc waszej pomocy i poparcia poprzez zakup biletów na bankiet i uczestnictwo w nim oraz złożenia życzeń w księdze –Pamiętniku. W zamian za to będziemy Was serdecznie gościć w czasie tych uroczystości, poza tym otrzymacie na pamiątkę naszą księgę Pamiętnik 30–lecia.

 

KONTRAKT REKLAMOWO – OGŁOSZENIOWY

Do Księgi Pamiątkowej z okazji 30 Lat KOŁA 45 PORONIN

STRONY KOLOROWE

Cała strona  $ 100.00

½  strony   $   75.00

¼  strony   $   50.00

 

Wszystkie materiały ze zdjęciami prosimy przesyłać do 22-go kwietnia 2017 r. na adres Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

 

Czeki, money orders, prosimy wystawiać na adres:

KOŁO PORONIN – 5208 S. Kolin, Chicago, IL 60632

Tel: 773 418-1262

2016-06-zofia bobak

Zofia Bobak Ustupska-Prezes,

wzor

Kalendarz Wydarzeń w ZPPA na Rok 2017

nowe-logo

 

Kwiecień 8 -7 Rocznica Tragedii Smoleńskiej i 77 Rocznica Zbrodni Katyńskiej

Kwiecień 15 -Msza Rezurekcyjna w Munster Indiana

Kwiecień 23-Wybór Zbójnika

Kwiecień 30 -Msza Podhalańska

Maj 6 -Parada 3-go Maja

Maj 14 -Dzień Matki

Maj 21 -Recital Poetycki Św. Jan Paweł II

Czerwiec 17 -Bankiet Radia ZPPA 30-lecie

Lipiec 2 -Piknik ZPPA

Sierpień 13 -Piesza Pielgrzymka Polonijna

Sierpień 20 -Odpust Podhalański w Munster IN

Wrzesień 2-3-4 -Sejm ZPPA

Wrzesień 24 -Wybór Królowej

Październik 22 -Konkurs Par Tanecznych

Listopad 11-12 -Festiwal na Góralską Nutę

Grudzień 30 -Opłatek ZPPA

 

 

Informacje i Artykuły:

Jubileusz 25-lecia Kola 58 Ząb

Koło Nr 58 Ząb obchodziło Jubileusz 25-lecia, który odbył się dnia 25 lutego 2017 roku.

Jubileusz ten koło rozpoczęło od uroczystej mszy świętej w kościele Sw. Kamila w Chicago. Mszę celebrował Kapelan Kola Ks. Paweł Komperda na wstępie witając wszystkich członków Kola, Zębian, gości przybyłych na msze sw. oraz gości z Polski, którymi byli Wójt gminy Poronin rodowity Zębianin Mgr. Bronisław Stoch z małżonką, sołtys wsi Ząb Andrzej Lassak" Oborny", założyciel kola i pierwszy Prezes Franciszek Lassak" Marysiok", Prezes straży pożarnej w Zębie Roman Ciężadlik, Józef Bobak "Mikołajek”. We mszy uczestniczyli tez Prezes ZPPA Józef Cikowski i wiceprezes Zofia Bobak-Ustupska i korespondent i Radio ZPPA Wojciech Dorula.  Na uroczystość ta zaszczyciło nas 37 sztandarów bratnich Kół, dały one przepiękną oprawę naszej mszy. Nie zabrakło także muzyki góralskiej, bez której msza nie była by tak uroczysta a grali nam nasz kapelmistrz Andrzej Szymczyk, oraz Józef Kadłub, Stanisław Wojtyczka, Stanisław Rol.

Msze Sw. upiększyli swoim śpiewem Asia Kula i Dorota Zieliński oraz Stanisław Bobak" Koziar".

Na koniec zabrał glos Prezes ZPPA Józef Cikowski, złożył on życzenia i pogratulował pięknego srebrnego Jubileuszu, potem zabrał glos Prezes Krzysztof Bukowski dziękując wszystkim uczestnikom i zapraszając na wspólne posiady i dalsze świętowanie do Domu Podhalan gdzie rozpoczęliśmy drugą część Jubileuszu. Gdy wszyscy goście już przybyli na wstępie prowadząca Joanna Kula wprowadziła sztandar z zarządem i honorowymi gośćmi do głównego stołu, na czele z muzyka góralską, do której dołączył jeszcze Piotr Waliczek i Stanisław Bobak, Po czym Asia Kula odśpiewała Hymn Amerykański oraz Polski. Następnie Prezes Kola Ząb Krzysztof Bukowski serdecznie podziękował tak licznie przybyłym gościom, którzy to przybyli nie tylko z Polski, ale i z różnych Stanów Ameryki jak: California, Floryda, New Jersey, Indiana,  Zębianom i przyjaciołom, sympatykom kola oraz wszystkim bratnim kolom, których było 39 przedstawicieli oraz Prezesi. Potem zabrali glos przedstawiciele z Polski składali życzenia i wręczali pamiątki. Zabrał tez glos przedstawiciel Konsulatu Polskiego Robert Rusiecki. Po życzeniach wystąpił zespól "Mali Ślebodni w trakcie występu został podany bardzo sprawnie pyszny obiad, wszyscy goście byli zachwyceni. Po obiedzie zostały wręczone Dyplomy dla zasłużonych naszego Kola oraz pamiętniki 25-lecia naszej działalności. Muzyka Władka "Mańcorza" bawiła gości do białego rana przy suto zastawionych stolach.

Prezes Kola wraz z zarządem dziękuje wszystkim ludziom dobrej woli, ks. Kapelanowi Pawłowi Komperda za odprawienie tak uroczystej mszy sw.

Sponsorom: "Burbank Deli", "Lassak Delicatessen", "Mantros Deli", "Alex Deli", Stanisławowi Bobak" Koziar", siostrom Joannie Kula i Dorocie Zieliński za piękne dekoracje na stolach, Renata Kucharski "Chair Covers", muzyce góralskiej, zespołowi "Mali Ślebodni",

Prezes wyraża wdzięczność za wielki wkład pracy i zaangażowanie w przygotowaniu naszego Jubileuszu. 

Tekst opracowały Anna Bukowska, Anna Pawlikowska.

wzor

Ważne informacje od korespondenta ZPPA Wojciecha Dorula

2016-02-wojciech dorula 6

Ważne informacje od korespondenta ZPPA Wojciecha Dorula

Na stronie internetowej www.zppa.org  jest aktualna lista Prezesów i Dyrektorów.

Proszę uprzejmie, abyście się z nią zapoznali i powiadomili nas o ewentualnych pomyłkach lub potrzebnych uzupełnieniach.

Dziękujemy za współpracę.

Helena Studencka

Wojciech Dorula

Wszystkie komunikaty do Kolumny, „Co słychać wśród Podhalan” muszą być nadesłane

do poniedziałku, do godz. 10:00 wieczór każdego tygodnia.

Proszę o przesyłanie tekstów ogłoszeń TYLKO w tzw. Microsoft Word,  Document 

Zalecam trzymania się standardów i schematów ogłoszeń.

Można również nadsyłać plakaty wydarzeń, jeśli Koło chce, aby taki był umieszczony na www.zppa.org musi on być w JPEG Image.

ALE oprócz tego tekst musi być wysłany osobno w Microsoft Word.

Jeśli Kola ZPPA posiadają zdjęcia ze swoich imprez a chcą, aby one ukazały się na www.zppa.org  w Photo Gallery, muszą w jakiś sposób dostarczyć mi osobiście zgrane na CD. Natomiast, jeśli nie będzie więcej niż 10 zdjęć można przesłać @mailem

Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

Po więcej informacji lub zapytania proszę kierować na powyższy @mail

Dziękuję za współpracę Wojciech Dorula Korespondent ZPPA

wzor

save the date 

Donacje na Rok 2017 dla Radia ZPPA 

 

 1. Koło Nr 43 Chochołów Prezes Stanisław Kruczak $ 300
 2. Koło Nr 66 Dębno Podhalańskie Prezes Stanisław Sarna $ 300
 3. Koło Nr 34 Zakopane prezeska Janina Urbas $ 300
 4. Kazimierz Kopeć $ 300
 5. Koło Nr 25 Parafii Harklowa Prezeska Wiesława Kula $ 200
 6. Koło Nr 42 Białka Tatrzańska Prezes Marian Lukaszczyk $ 200
 7. Koło Nr 33 Dzianisz Prezes Władysław Michniak $ 200
 8. Koło Nr 27 Witów Prezes Józef Giewont $ 200
 9. Koło Nr 58 Ząb Prezes Krzysztof Bukowski $ 200
 10. Koło Nr 48 Babia Góra Prezeska Anna Palenik $ 150
 11. Koło Nr 29 Gronków Prezes Franciszek Kowalczyk $ 150
 12. Koło Nr 57 Bukowina Tatrzańska Prezes Andrzej Majerczyk 150 $
 13. Koło Nr 69 Skrzypne Prezeska Danuta Wasik – Hansen $ 100
 14. Koło Nr 75 Dział Prezes Stefan Dziąba $ 100
 15. Koło Nr 30 Ciche prezeska Czesława Szymusiak $ 100
 16. Koło Nr 68 Gliczarów Górny “ Wierchowianie” Prezes Stanisław Skupień $ 100
 17. Koło Nr 53 Klikuszowa $ 100
 18. Barbara i Stanisław Guńka $ 100

 

Donacje na spłatę pożyczki Domu Podhalan

 

 1. 1. Radio ZPPA $ 10.000
 1. Koło Nr 30 Ciche  $ 5000
 2. Koło Nr 27 Witów  $ 5000
 3. Koło Nr 55 Ratułów $ 5000
 4. 48. Koło Nr 21 Czarny Dunajec  $ 4000
 5. Monika Kois - Królowa ZPPA 2015/2016  -   $ 3000
 6. Koło Nr 37 Gron Leśnica  $  2500
 7. Koło Nr 71 Nowe Bystre    $ 2500
 8. Koło Nr 45 Poronin     $ 2500
 9. Maria i Stanisław Rafacz Koło Nr 55 Ratułów  $ 2000
 10. Koło Nr 75 Dział $ 2000
 11. Koło Nr 58 Ząb  $ 2000
 12. Koło Nr 35 Maruszyna  $ 2000
 13. Koło Nr 52 Czerwienne  $ 2000
 14. Koło Nr 25 Harklowa $ 2000
 15. Janina i Józef Bednarz  $  2000
 16. Koło Literacko Dramatyczne  $ 1000
 17. Koło Nr 82 Piekielnik   $ 1000
 18. Koło Nr 57 Bukowina Tatrzańska  $ 1000
 19. Koło Nr 42 Białka Tatrzańska   $ 1000
 20. Wydział Podhalanek  $ 1000
 21. Koło Nr 19 Ducha Knapczyka  $ 1000
 22. Koło Nr 34 Zakopane  $ 1000
 23. Koło Nr 69 Skrzypne  $ 1000
 24. Koło Nr 76 Krauszów  $ 1000
 25. Koło Nr 41 Wróblówka  $ 1000
 26. Koło Nr 29 Gronków  $ 1000
 27. Zespól "Hyrni"  $ 1000
 28. Zofia i Tadeusz Szwajnos  $ 1000
 29. Marzanna, Marcin i Maria Madetko  $ 1000
 30. Zofia i Józef Małysz  $ 1000
 31. Koło Nr 50 Pieniny   $ 500
 32. Stanisław Wrobel  $ 360
 33. Helena i Stanisław Studencki $ 250
 34. Andrzej Grela Piekielnik  $ 240
 35. Zofia i Józef Ligas Czarny Dunajec $ 200
 36. Helena i Władysław Jarosz Czarny Dunajec  $ 200
 37. Wacław Ustupski Koło Hubertus  $ 120
 38. Władysław Kois Ratułów  $ 120
 39. Stanisław Waksmundzki Waksmund  $ 120
 40. Beata Kojda  $ 120
 41. Jadwiga i Wojciech Stypula  $ 120
 42. Maria i Stanisław Komorowski Czarny Dunajec  $ 110
 43. Antonina Morawa Ratułów   $ 100
 44. Anna Bobak Ciche  $ 100
 45. Andrzej Mrozek Maruszyna  $ 100
 46. Bogdan Bosak Babia Góra  $ 100
 47. Danuta Hansen Skrzypne  $ 100
 48. Józef Zoń Dębno Podhalańskie   $ 100
 49. Barbara i Jan Leja Czarny Dunajec   $ 100
 50. Maria i Jan Harbut Czarny Dunajec  $ 100
 51. Halina i Edward Staszel Czarny Dunajec    $ 100
 52. Zofia i Tadeusz Gancarczyk Czarny Dunajec   $ 100
 53. Marek Klimowski Czarny Dunajec  $ 100
 54. Elzbieta i Jacek Figura Czarny Dunajec  $ 100
 55. Wojciech Cikowski Czarny Dunajec  $ 100
 56. Aniela Landowska Wróblówka   $ 100
 57. Halina i Jan Kowalczyk  $ 100
 58. Witold Laburda Pieniny  $  60
 59. Bronisława Chlebek Czarny Dunajec       $ 50
 60. Zofia i Jan Ligas Czarny Dunajec        $ 50
 61. Ryszard Sojka Czarny Dunajec        $ 50
 62. Zofia Zaborska Czarny Dunajec       $ 50
 63. Zofia Malinowska Czarny Dunajec       $ 50
 64. Maria i Franciszek Cieśla Czarny Dunajec   $ 50
 65. Anna Komperda Krauszów  $ 50
 66. Krystyna Kowalczyk Klikuszowa   $ 50
 67. Anna i Józef Gąsior Czarny Dunajec  $ 40
 68. Maria Madetko Ciche Dolne  $ 30
 69. Bronisława Maciusiak Chochołów    $ 30
 70. Maria Komorowska Czarny Dunajec   $ 30
 71. Helena Jarosz Czarny Dunajec  $ 30
 72. Henryk Mikołajczyk Pieniny  $ 30
 73. Wacław Szczech Krauszów   $ 30
 74. Józef Bednarz Czerwienne  $ 30
 75. Piotr Jachymiak Ludźmierz   $ 30
 76. Maria Bryja Czarny Dunajec   $ 30
 77. Aniela Cikowska Czarny Dunajec  $ 30
 78. Stanisława Sobol Czarny Dunajec   $ 30
 79. Maria Gocał “ Podhalanki"  $ 30
 80. Irena Blair Ostrowsko $ 20
 81. Janina Laya Czarny Dunajec  $ 20
 82. Janina Luka Czarny Dunajec  $ 20
 83. Władysława Biel Czarny Dunajec  $ 20
 84. Jan Mąka Kluszkowce   $ 10

Komunikaty Reklamy i Ogłoszenia:

Od Państwa Helegdów Ed’s Photo- Video

Okres Świąteczny to czas spotkań z Rodzinami i Przyjaciółmi. Ale nie tylko w domach

Nadchodzi czas spotkań Mikołajkowych i opłatków w Kolach ZPPA.

Dlatego chcemy zaproponować nasze usługi fotograficzne na pięknych tłach świątecznych nowo zamówionych żadne koszty dla kola czy zespołu a pamiątki będą piękne

Prosimy dzwonić po rezerwacje i po więcej informacji

do Ed’s Photo Video

Małgosia Helegda 630.243-1295

 

Kiedy ten specjalny dzień nadejdzie chcesz, aby wszystko było perfekcyjne

Szczególnie w Filmowaniu i fotografowaniu

Bądź pewien ze serwis Ed’s Photo Video nie zawiedzie Ciebie i Twoja rodzinę

Upamiętnimy każda uroczystość czy to Chrzciny, Komunia, Wesele, Bankiety przy użyciu najnowszych KAMER HD 4K

Specjalizujemy się w fotografii Portretowej dla dzieci i zdjęć grupowych u Ciebie u nas w studio czy w plenerze Zarezerwuj Swój dzien.

Zadzwoń, Pytaj o szczegóły Ed’s Photo Video 773 544-4133 lub 630.243.1295

 

Zapraszamy do korzystania z Usług Małgosi i Edwarda Helegda Ed’s Photo and Video tak do zdjęć jak i videa czy to wesela- chrzciny a nawet bankiety Góralskie pikniki, które później można oglądnąć na naszej stronie związkowej jak i na FB. Upamiętniajcie wasze imprezy przecież to historia, która zawsze cieszy a tym bardziej jak dobrze zrobiona oni Czekaja na wasze telefony zawsze cos EXTRA OD NICH DOSTANIECIE.

Małgosia i Edward Helegda Ed’s photo Video serdecznie dziękuje tym, którzy już skorzystali i tym, którzy zadzwonią telefon 773-544-4133 2x

 

Tłumacz przysięgły Katarzyna Jankowska zaprasza do swojego biura tłumaczeń PLUS przy 28 West Lake Street w Addison.

Tel: 630-607-0460

Biuro wykonuje tłumaczenia specjalistyczne i prawnicze dokumentów składanych w sądach oraz urzędach w USA i Polsce, które wymagają tłumaczenia przez tłumacza przysięgłego. Pomaga w uznawaniu rozwodów, rejestracji urodzeń i małżeństw, potwierdzania polskiego obywatelstwa. Wykonuje tłumaczenia ustne w sądach, urzędach. Więcej szczegółów na stronie tumaczwChicago.com lub telefonicznie: 630-607-0460.

Katarzyna Jankowska jest wpisana na listę tłumaczy przysięgłych Ministra Sprawiedliwości, jest także tłumaczem posiadającym akredytację Amerykańskiego Stowarzyszenia Tłumaczy ATA.

PRACA:

 

West Liberty Foods poszukuje pracowników.

Firma oferuje stale zatrudnienie i możliwość awansu.

West Liberty Foods znajduje sie w Bolingbrook przy 750 South Schmidt Road.

Aplikacje przyjmowane są cala dobę w biurze zakładu.

Mogą być napisane w jeżyku polskim, angielskim lub innym.

West Liberty Foods jest jak wielka rodzina. Pracownicy są dumni, ze dla tej firmy pracują, gdyż dba ona o każdego pracownika i jego rodzinę.

Zapraszamy.

Wstąp w szeregi West Liberty Foods.

 

There is something to be said about being proud of who you work for! Just ask the people who've been with West Liberty Foods for years! They'll tell you it's because West Liberty Foods is like family. At West Liberty Foods they take care of their community and their family. You will have steady employment and opportunities for advancement!  West Liberty Foods is located in Bolingbrook at 750 South Schmidt Road where applications can be picked up day or night at the security desk in multiple languages, various positions and shifts available.  West Liberty Foods is an equal opportunity employer.

Tel: Edward Ligas President 630 727 5921

 

Skladamy serdeczne podziekowania